شرکت آریا پروتئین اتحاد

LOGO

مجموعه آریا پروتئین اتحاد در خرداد ماه سال ۱۳۸۹ تاسیس شده است. این شرکت با یاری و استعانت از پروردگار متعال و با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات صنعت بسته بندی و قطعه بندی مطابق با استانداردهای روز دنیا مصمم است که بهترین و با کیفیت ترین محصولات پروتئینی را به هم وطنان عزیز در سراسر ایران سر بلند عرضه نماید تا بدینوسیله خدمتی والا در عرصه سلامت و بهداشت و ارتقای امنیت غذایی در کشور به انجام برساند.
شرکت آریا پروتئین اتحاد با داشتن چندین دستگاه خودروی حمل سردخانه دار و آرم مخصوص  که به طور شبانه روزی فعالیت می نماید، مشغول عرضه محصولات تولیدی خود در چرخه توزیع فرآورده های خام دامی و پروتئینی در سطح مشهد و کشور می باشد.

واحد فروش و بازرگانی این شرکت با بهره گیری از کادر متخصص در زمینه فروش و بازرگانی و بازاریابی پاسخگوی تقاضا و فروش محصولات این شرکت به ارگانها، رستورانها، آشپرخانه ها، هایپر مارکتها و کارخانجات صنایع مواد غذایی می باشد.
مرغ کامل بسته بندی، ران مرغ، شنیسل مرغ، بال کبابی،پاچین مرغ ، خمیر مرغ و بوقلمون قطعه بندی شده(ران ، پاچین، سینه، بال و گردن) از محصولات تولیدی این واحد بسته بندی و قطعه بندی می باشد.

با توجه به برنامه ریزی و پیش بینی هایی که از بدون تاسیس صورت گرفته بود و با مشورت سازمان دامپزشکی و جهاد کشاورزی استان و بعلت فقدان مرکز بسته بندی ماهی قزل آلا به صورت فعال در سطح استان و همچنین بنا بر تقاضای مکرر ارگان ها و بیمارستان ها و سایر نهادها، از این شرکت جهت ارائه ماهی قزل آلا بسته بندی شده مدیران این مجموعه را بر آن داشت که استان نیاز مبرم به یک مرکز بسته بندی ماهی در شرایط کاملا بهداشتی دارد.

لذا مجموعه آریا پروتئین اتحاد پروژه بسته بندی ماهی قزل آلا را عملیاتی کرد که این واحد در تاریخ ۲۲ بهمن ماه ۹۱ همزمان با فرخنده ایام دهه فحر با حضور ریاست محترم اداره کل دام پزشکی استان خراسان رضوی و ریاست محترم جهاد کشاورزی مشهد و برخی از مقامات به بهره برداری رسید

مجوزهای بهره برداری و بهداشتی شرکت آریا پروتئین اتحاد

Lightbox Slider Powered By Weblizar