اعطاء تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان به شرکت آریا پروتئین اتحاد

اعطاء تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان به شرکت آریا پروتئین اتحاد

تندیس رضایت مشتری آریا پروتئین اتحاد

تندیس رضایت مشتری آریا پروتئین اتحاد

تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان طی مراسمی به شرکت آریا پروتئین اتحاد توسط مهندس سیدمحمود نوایی معاون وزیرصنعت،معدن وتجارت ورئیس سازمان حمایت ازحقوق مصرف کنندگان

درمراسم سومین همایش اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان خراسان رضوی باحضور دکتر حمید گرمایی نماینده مردم نیشابور و عضو کمیسیون صنعت و معدن مجلس شورای اسلامی، دکتر مجید روحانی­نژاد مدیر کل دامپزشکی، مهندس راضیه علیرضائی رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت، مهندس مجتبی مزروعی رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی وجمعی ازمقامات استانی و مدیران صنایع تولیدی، غذایی در هتل ثامن مشهد برگزار شد، که از ۳۰ واحد برتر استان از جمله شرکت آریا پروتئین اتحاد تقدیربه عمل آمد.

شایان ذکر است: سومین همایش اعطای تندیس رعایت حقوق مصرف­کنندگان استانی، باهدف افزایش انگیزه و حساسیت در تولیدکنندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات برای رعایت حقوق مصرف کنندگان، افزایش اعتماد و ترغیب مصرف کنندگان به استفاده از کالاهای واحد های تولیدی و خدماتی دارای نشان ملی استاندارد برنامه­ریزی و در ۲۸/۰۵/۱۳۹۵ در شهرمشهد برگزار شد، در حاشیه این مراسم مدیر عامل شرکت آریا پروتئین اتحاد افزود: مجموعه واحدهای آریا پروتئین اتحاد شامل واحدهای بسته بندی و قطعه بندی گوشت مرغ، شترمرغ، بوقلمون ، انواع ماهی (قزل­آلا در سایز های متفاوت)، گوشت قرمز(گوسفندی و گاوی) در بسته های مختلف به صورت فانتزی و کارتنی ۱۰ کیلویی می باشد که برای ارگانها، رستوران ها، هتل ها، آشپزخانه­ها، سلف سرویس دانشگاه ها و فروشگاه­های عرضه محصولات پروتئینی سراسر کشور توزیع می شود.

به گفته مهندس آریان در مجموعه آریا پروتئین اتحاد مجهز به سیستم فناوری تونل انجماد می باشد که برخی از مواد گوشتی برای نگهداری منجمد می­شود.

مهندس محسن آریان تصریح کرد:شرکت آریا پروتئین اتحاد با دعای خیر  پدر و مادر و معتقد به کار جمعی و همدلی برادران آریان به نام های آقایان (حسین،علی،حسن،کاظم و هاشم در ۲۵ آبان ماه سال ۱۳۸۷ در سه فاز صنایع بسته­بندی و قطعه­بندی گوشت قرمز، مرغ و ماهی تاسیس شد و ۱۵ خرداد ماه سال ۸۹ نیز واحد های مختلف آن به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: واحد های شرکت آریا پروتئین اتحاد ماهیانه نیاز فراورده های گوشتی بازار را زیر نظر کارشناسان فنی و بهداشتی دامپزشکی، کاملا بهداشتی و با بهره­گیری از فن­آوریهای پیشرفته روز و امکانات سردخانه­ای مجهز، قطعه بندی و بسته بندی تازه و منجمد در سایز های مختلف به بازار مصرف عرضه می کند.

مدیر عامل شرکت آریاپروتئین اتحاد افزود: این شرکت از بدو تاسیس تاکنون هیچگونه تسهیلاتی از دولت و بانک ها دریافت نکرده و تاکنون ۳۰۰ فرصت شغلی در واحد های صنعتی و فروش خود ایجاد کرده است.

افتتاح واحد بسته بندی و قطعه بندی گوشت قرمز در میلاد امام رضا (ع)

به میمنت خجسته میلاد باسعادت حضرت امام رضا(ع) واحد صنایع بسته بندی و قطعه بندی گوشت قرمز  در ۲۴ مرداد سال جاری مورد بهره برداری قرار گرفت که آماده همکاری با تمام سازمان ها، ار گان ها، هتل ها و … می باشد.

همچنین به مناسبت شعبه ۲ فروشگاه آریا پروتئین اتحاد طی مراسمی در میدان هاشمیه افتتاح شد. در این فروشگاه محصولات گوشتی شامل گوشت قرمز گاوی و گوسفندی، انواع ماهی، مرغ، شترمرغ، بوقلمون و بلدرچین در بسته­های تازه و منجمد با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت به مشتریان عرضه می­شود و جهت رفاه حال همشهریان عزیز ارسال پیک رایگان صورت می پذیرد. در پایان هیأت مدیره آریا پروتئین اتحاد(برادران آریان) از تمام کسانی که در راستای رشد و پیشرفت و ارتقا مجموعه های آریا پروتئین اتحاد به آنها کمک کردند تشکر می نماید.